Filter By
Availability
Price
Shape
Brand
Bulb / Holder / Product type
Exterior finish
IP protection
Dimensions
Adjustable
Diameter or drill hole
New Products
New products
Best sellers
There are 10 products.
Active filters
7704
White adjustable round ceiling bracket Ø92 mm
€5.50
-20% Off
€4.40
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 75 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 92 mm |
| Adjustable | Yes |
| IP protection | 20 |
7710
White ceiling bracket 78mm
€4.30
-20% Off
€3.44
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 58 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 78 mm |
| Adjustable | No |
| IP protection | 20 |
7709
78mm brushed pewter ceiling bracket
€4.30
-20% Off
€3.44
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 58 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 78 mm |
| Adjustable | No |
| IP protection | 20 |
7703
92mm brushed pewter ceiling bracket
€5.50
-20% Off
€4.40
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 75 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 92 mm |
| Adjustable | Yes |
| IP protection | 20 |
77044
Low-luminance spotlight bracket Round Adjustable Black Ø110
€4.30
-20% Off
€3.44
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 80 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 110 x 38 mm |
| Adjustable | Yes |
| IP rating | 20 |
77090
Round ceiling bracket Black Ø78 mm
€4.30
-20% Off
€3.44
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 78 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 58 mm |
| Adjustable | No |
| IP protection | 20 |
7712
92mm brushed aluminium ceiling bracket
€11.00
-20% Off
€8.80
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 78 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 92 mm |
| Adjustable | Yes |
| IP protection | 20 |
7711
White 95mm swivel 1/4 turn ceiling bracket
€6.20
-20% Off
€4.96
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 80 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 95 mm |
| Adjustable | Yes |
| IP protection | 20 |
77120
92mm black adjustable ceiling bracket
€11.00
-20% Off
€8.80
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 78 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 92 mm |
| Adjustable | Yes |
| IP protection | 20 |
7730
PUNCTO HOME kitchen & bathroom round furniture support G4 white Ø71 mm
€8.80
-20% Off
€7.04
Requires 1 GU4 bulb not included.
| Hole diameter | Dimensions: | |
| Ø 55 mm | (Ø x H): Ø 75 x 26 mm |
|