Filter By
Availability
Price
Shape
Brand
Base
Temperature in K or Colour
Power in Watt
Dimmable
Guarantee
Bulb / Holder / Product type
Exterior finish
IP protection
Dimensions
Type of product 2
Detector
Adjustable
Diameter or drill hole
New Products
New products
LED interior lighting
Transform your home with our LED lighting range
We offer a wide selection of LED interior lighting solutions that combine performance, design and energy savings. Discover how our products can illuminate your living spaces while reducing your carbon footprint.
Subcategories
There are 51 products.
Active filters
100166
LED spotlight CARAT II Adjustable 10W 4000K Dimmable Ø112
€14.50
-20% Off
€11.60
![]()
| Power | Voltage | Angle | Dimmable |
| 10W | 230V | 38° | Yes |
| Selectable temperature | Lumen | ||
| 4000K | 900 | ||
| Drilling diameter | Ø 90 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 112 x 23.5 mm |
| Adjustable | Yes |
| IP rating | 20 |
100165
LED spotlight CARAT II Adjustable 10W 3000K Dimmable Ø112
€14.50
-20% Off
€11.60
![]()
| Power | Voltage | Angle | Dimmable |
| 10W | 230V | 38° | Yes |
| Selectable temperature | Lumen | ||
| 3000K | 800 | ||
| Drilling diameter | Ø 90 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 112 x 23.5 mm |
| Adjustable | Yes |
| IP rating | 20 |
100352
LED spotlight CARAT II SMD Dimmable 5W 3000K pack of 3
€24.20
-20% Off
€19.36
![]()
| Power | Voltage | Angle | Dimmable |
| 5W | 230V | 38° | Yes |
| Selectable temperature | Lumen | ||
| 3000K | 405 | ||
| Hole diameter | Ø 71 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 90 x 23.5 mm |
| Adjustable | No |
| IP protection | 20 |
100353
LED spotlight CARAT II SMD Dimmable 5W 4000K pack of 3
€24.20
-20% Off
€19.36
![]()
| Power | Voltage | Angle | Dimmable |
| 5W | 230V | 38° | Yes |
| Selectable temperature | Lumen | ||
| 4000K | 405 | ||
| Hole diameter | Ø 71 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 90 x 23.5 mm |
| Adjustable | No |
| IP protection | 20 |
100328
ES111 Round Adjustable Ceiling Bracket White Ø170 mm
€27.70
-20% Off
€22.16
Bulb and bulb holder not included.
| Hole diameter | Ø 160 mm |
| Dimensions (ØxH) | Ø 170mm |
| Adjustable | Yes |
| IP protection | 20 |
77875
Surface Mounted LED Ceiling Light Ø220 18W 3000K
€32.40
-20% Off
€25.92
![]()
| Power | Lumens | Voltage | Angle | IP |
| 18W | 1400 | 230V | 120° |
20 |