MW XLG-240-H-A
1 Item
Schiet op! 1 artikelen nog op voorraad!
Belasting inbegrepen
Voorraadstatus: Zeer laag
Laatste artikel
Levertijd 2 en 3 dagen
Laatste artikelen op voorraad
Veilige betaling gegarandeerd door:
Downloaden PDF
  Garantie tot 5 jaar
Onze professionals garanderen de hoogste kwaliteit en betrouwbaarheid
  Leveringsbeleid
Levering in 2/5/7 dagen (afhankelijk van het land), producten op voorraad.
  Retourbeleid
Verzenden en retourneren Discount-led
  Als u vragen hebt!
Stuur ons een e-mail.
Specificaties
  • XLG-240_ : CV+CC (gemengde modus)
  • XLG-240-L_, XLG-240-H_ : Constant vermogen (CP-modus)
  • Stand-alone bedieningsmodule
  • Universele ingang 100 tot 305 V c.a.
  • IP67 metalen behuizing
  • Beveiliging tegen overbelasting door stroombegrenzing, automatisch herstel
  • Bescherming tegen kortsluiting, overstroom, overspanning en overtemperatuur
  • Geïntegreerd PFC-circuit
  • Lage absorptie bij nullast
  • Voor LED verlichtingstoepassingen
  • Compatibel met SELV (behalve type L)
  • Veiligheidsnormen: EN 61347-1, EN 61347-2-13, EN 62384 en andere
  • EMC-normen: EN 55015, EN 61000-3-2 Klasse C, EN 61000-3-3, EN 61547 e.a
  • 6 kV overspanningsimmuniteitsniveau
MW XLG-240-H-A
1 Item
Gegevensblad
Vermogen in Watt
240W
IP-bescherming
67
DC-uitgangsspanning
27-56 VDC
Intensiteit bestuurder
4900 mA
Dimbaar
Geen
Type product 2
LED-stuurprogramma
Specifieke referenties
ean13
Levertijden voor Frankrijk*. 24/48h
Levertijden voor Spanje - Duitsland - Luxemburg - België - Nederland * 2 tot 3 dagen
Levertijd voor Europa. Portugal - Noord-Italië * 4 tot 5 dagen
Levertijd voor Europa. Zuid-Italië + Eilanden Italië en Spanje * 5 tot 6 dagen
*Alleen geldig voor artikelen die op voorraad zijn.
Voor extra herbevoorrading wordt de levertijd van het product aangegeven op het productblad.
Uittreksel uit de Gebruiksvoorwaarden
Artikel 15: Leveringsvoorwaarden
Wij bieden 1 soorten transport aan,
Artikel 16: Leveringsproblemen veroorzaakt door de vervoerder
Discount-led ,Klantenservice,
2 Rue du Parc
74960 ANNECY.
Artikel 17: Fouten bij de levering
18: Retourzendingen.
Terugzenden van goederen: (maximaal 14 dagen na ontvangst van de goederen)
Adres van het logistiek centrum voor het retourneren van producten*:
DISCOUNT-LED
2 AVENUE DU PONT DE TASSET
74960 CRAN-GEVRIER Frankrijk
16 andere producten in dezelfde categorie:
Beoordelingen
Voorlopig geen beoordelingen van klanten.
Schrijf uw recensie
LED transformator 240 W 60 V DC 4900 mA
Vermogen Uitgangsspanning
240 W 27 - 56 VDC / 4900 mA
Ingangsspanning IP-bescherming
142 - 431 VDC 50/60 Hz 67
Dimbaar: Afmetingen*: (mm)
Ja TRIAC (L x B x H): 219 x 63 x 35,5 mm