Driver BOKE 180-264V Uitgang 28-40V DC 1000mA 40W Geen Flikkering BK-BEL-040
Vermogen Uitgangsspanning
40W 28-40V DC / 1000 mA
Ingangsspanning IP bescherming
180-264V 50/60Hz 20
Dimbaar: Afmetingen*: (mm)
Geen (L x B x H): 119 x 42 x 28 mm
ATTENTIE: u moet de uitgangsspanning en -stroom van de driver raadplegen.Scheme image
Belasting inbegrepen
Voorraadstatus: Beschikbaar voor voorbestelling
Voorbestelling
Levertijd 4 en 15 dagen
Beschikbaar op het platform binnen 3 tot 10 werkdagen
Veilige betaling gegarandeerd door:
Downloaden PDF
  Garantie tot 5 jaar
Onze professionals garanderen de hoogste kwaliteit en betrouwbaarheid
  Leveringsbeleid
Levering in 2/5/7 dagen (afhankelijk van het land), producten op voorraad.
  Retourbeleid
Verzenden en retourneren Discount-led
  Als u vragen hebt!
Stuur ons een e-mail.
Technische specificaties
  • Technische gegevens
    RoHS, CE, TÜV, ENECcertificaten
    • Elektrische isolatie klasse II
    • Vermogensfactor0.95
    • Frequentie50-60Hz
    • Stuurstroom1000mA
    • Hardware PC
      BeschermingIPIP20
    • Vermogen40W
      Omgevingstemperatuur-20 °C~+50 °C
      Werktemperatuur-20 °C~+45 °C
      Spanning220-240VAC
      Stuurspanning28V-40 V
  • Productgegevens
    • Garantie3jaar
      Merk BOKE
  • Productgegevens
    • Gebruik binnenshuis
82308
Gegevensblad
Vermogen in Watt
40W
IP-bescherming
20
DC-uitgangsspanning
28-40 VDC
Intensiteit bestuurder
1000 mA
Dimbaar
Geen
Specifieke referenties
ean13
Levertijden voor Frankrijk*. 24/48h
Levertijden voor Spanje - Duitsland - Luxemburg - België - Nederland * 2 tot 3 dagen
Levertijd voor Europa. Portugal - Noord-Italië * 4 tot 5 dagen
Levertijd voor Europa. Zuid-Italië + Eilanden Italië en Spanje * 5 tot 6 dagen
*Alleen geldig voor artikelen die op voorraad zijn.
Voor extra herbevoorrading wordt de levertijd van het product aangegeven op het productblad.
Uittreksel uit de Gebruiksvoorwaarden
Artikel 15: Leveringsvoorwaarden
Wij bieden 1 soorten transport aan,
Artikel 16: Leveringsproblemen veroorzaakt door de vervoerder
Discount-led ,Klantenservice,
2 Rue du Parc
74960 ANNECY.
Artikel 17: Fouten bij de levering
18: Retourzendingen.
Terugzenden van goederen: (maximaal 14 dagen na ontvangst van de goederen)
Adres van het logistiek centrum voor het retourneren van producten*:
DISCOUNT-LED
2 AVENUE DU PONT DE TASSET
74960 CRAN-GEVRIER Frankrijk
16 andere producten in dezelfde categorie:
Klanten die dit product kochten, kochten ook:
Beoordelingen
Voorlopig geen beoordelingen van klanten.
Schrijf uw recensie
Vermogen Uitgangsspanning
40W 28-40V DC / 1000 mA
Ingangsspanning IP bescherming
180-264V 50/60Hz 20
Dimbaar: Afmetingen*: (mm)