Ronde witte lage-lichtsterktebeugel voor éclat II spot
| Afmetingen (ØxH) | Ø82 x 23,4 mm |
Beschikbaarheid
Prijs
Vorm
Merk
Garantie
Type lamp / houder / product
Buitenafwerking
IP-bescherming
Afmetingen
Verstelbaar
Diameter of boorgat
Er zijn 13 producten.
| Afmetingen (ØxH) | Ø82 x 23,4 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø82 x 23,4 mm |
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 58 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 78 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
| Afmetingen (ØxH) | Ø82 x 23,4 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø82 x 23,4 mm |
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 78 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 58 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 90 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 103 x 60 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
Kanlux APRILA is een serie witte sierringen van aluminium. Kanlux APRILA heeft een afgeronde vorm en biedt de mogelijkheid om de hoek van de lichtstroom in te stellen binnen een bereik van 20 graden. De armaturen kunnen gebruikt worden met JDR- of MR-16-behuizingen, zodat de lichtbronnen geïnstalleerd kunnen worden op maat van het project.
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 67 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 80 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
KANLUX GOVIK is een nieuwe inbouwarmatuur met een unieke structuur. Het gebruik van een klein acrylglas verspreidt het licht en maakt de geïnstalleerde lichtbron onzichtbaar. De armatuur ziet eruit als een kleine ingebouwde wandopbouwlamp.
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 60-70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 79 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
Kanlux RADAN zijn eenvoudige spots die elke ruimte verlichten. U kunt de lichtbron en de uitvoering van het armatuur kiezen: verstelbaar of vast.
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 67 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 80 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
KANLUX GOVIK is een nieuwe inbouwarmatuur met een unieke structuur. Het gebruik van een klein acrylglas verspreidt het licht en maakt de geïnstalleerde lichtbron onzichtbaar. De armatuur ziet eruit als een kleine ingebouwde wandopbouwlamp.
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 60-70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 82 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
De Kanlux ARGUS is een zeer populair type spot dankzij de eenvoudige vorm. Dankzij de verscheidenheid aan afwerkingskleuren kan elke liefhebber de spot vinden die het beste bij hem past. Kanlux ARGUS spots worden gebruikt met Gx5.3 (12V) lampvoeten.
Werkt op 1 GU4 lamp (niet inbegrepen).
| Diameter gat | Afmetingen: | |
| Ø 55 mm | (Ø x H): Ø 75 x 26 mm |
|
Lamp niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 83 x 59 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 65/20 |