Filter op
Beschikbaarheid
Prijs
Vorm
Merk
Temperatuur in K of Kleur
Vermogen in Watt
Garantie
Type lamp / houder / product
Buitenafwerking
IP-bescherming
Detector
Diameter of boorgat
Nieuwe producten
Nieuwe producten
Best verkocht
Er zijn 3 producten.
LM3017
Navi 36W Verstelbare Led Schijnwerper met Voeding CCT
€ 42,40
-20% Uit
€ 33,92
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 36W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 5500K | - | ||
| Boren | 220 x 125 mm |
| Afmetingen (L x B x H) | 240 x 150 x 85 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-classificatie | 20 |
LM6873
Palermo Led spot 50W Cct
€ 20,90
-20% Uit
€ 16,72
![]()
| Vermogen | Temperatuur | lumen |
| 50W | CCT | 5000 |
| Angle | Spanning | IP bescherming |
| 120° | 230 V | 65 |
| Detector | Afmetingen: | |
| Geen | (L x B x H): 173 x 33 x 207 mm |
|
LM5003
Downlight Led Ronde Advance serie Ø160 18W CCT
€ 13,30
-20% Uit
€ 10,64
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 18W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 1800 | ||
| Boordiameter | Ø 160 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø295 x 26 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |