Filter op
Beschikbaarheid
Prijs
Vorm
Merk
Temperatuur in K of Kleur
Vermogen in Watt
Dimbaar
Garantie
Type lamp / houder / product
Buitenafwerking
IP-bescherming
Afmetingen
Diameter of boorgat
Nieuwe producten
Nieuwe producten
Best verkocht
Er zijn 5 producten.
Actieve filters
100085
LED-spot CARAT CCT II Regelbaar 7w 3000K/4000K/6000K Ø90
€ 12,20
-20% Uit
€ 9,76
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 7W | 230V | 60° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000 / 4000 / 6500K | 620 / 650 / 700 | ||
| Diameter gat | Ø 68 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 x 44 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-normering | 20 |
100060
LED Spot CARAT CCT II 230V 5W 3000K/4000K/6500K Ø90 verstelbaar
€ 11,80
-20% Uit
€ 9,44
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 60° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000 / 4000 / 6500K | 420 / 450 / 500 | ||
| Diameter gat | Ø 68 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 x 44 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-normering | 20 |
GA5624
20W Pro Series Rond Led Paneel Cct Ø 220 mm
€ 21,20
-20% Uit
€ 16,96
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 20W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6000K | 2000 | ||
| Boordiameter | Ø 205 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø220 x 10 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
LM5003
Downlight Led Ronde Advance serie Ø160 18W CCT
€ 13,30
-20% Uit
€ 10,64
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 18W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 1800 | ||
| Boordiameter | Ø 160 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø295 x 26 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
777052
Ledpaneel 595 x 595 36W CTT 5 jaar garantie
€ 78,80
-20% Uit
€ 63,04
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 36W | 230 V | 120° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000 - 4000 - 6000K | 3300 - 3600 - 3600 | ||
Alle plafondarmaturen worden geleverd met voeding en veiligheidskabel.