Filter op
Beschikbaarheid
Prijs
Vorm
Hoek
Detectiezone
Oversteken
Basis
Temperatuur in K of Kleur
Vermogen in Watt
Dimbaar
Garantie
Type lamp / houder / product
Buitenafwerking
Stroomvoorziening
IP-bescherming
Afmetingen
Lengte cm
Type product 2
Detector
Verstelbaar
Diameter of boorgat
Nieuwe producten
Nieuwe producten
Lijst van producten per merk Miidex Lighting
Miidex Lighting
Er zijn 487 producten.
Ronde plafondbeugel Zwart Ø78 mm
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 78 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 58 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
Verstelbare ronde plafondbeugel Zwart Ø92 mm
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 75 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 92 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 20 |
Vierkante Verstelbare Plafondsteun Zwart 85 x 85 mm
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 76 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 95 x 95 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-normering | 20 |
Ronde plafondbevestiging 1/4 draai zwart Ø95 mm
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 80 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 95 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 20 |
Witte verstelbare ronde plafondbeugel Ø90 mm
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 20 |
Verstelbare ronde plafondbeugel Zwart Ø90 mm
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 20 |
Low-luminance spothouder Rond Verstelbaar wit Ø110
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 80 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 110 x 38 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 20 |
Opbouwkit voor automatisch 300 x 300 mm LED-paneel
| Externe afwerking |
Afmetingen (L x B x H) |
| Wit | 300 x 300 x 43 mm |
Automatische opbouwkit voor verlicht Led paneel 300 x 1200 mm
| Externe afwerking |
Afmetingen (L x B x H) |
| Wit | 1205 x 305 x 67 mm |
Downlight LED 6w Ø125 ALDEBARAN CCT inbouw of opbouw
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 6W | 230V | 100° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 420 / 480 / 480 | ||
| Diameter gaten | Ø 50 - 71 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 125 x 18 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 40 |
Downlight LED 12w Ø170 ALDEBARAN CCT inbouw of opbouw
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 12W | 230V | 100° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 900 / 960 / 960 | ||
| Diameter gat | Ø 50 - 115 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 165 x 18 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-waarde | 40 |
Downlight LED 24w Ø300 ALDEBARAN CCT inbouw of opbouw
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 24W | 230V | 100° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 1900 / 2200 / 1900 | ||
| Diameter gat | Ø 55 - 245 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 295 x 20 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 40 |
Downlight LED 12w Ø170 ALDEBARAN CCT dimbaar inbouw of opbouw
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 12W | 230V | 100° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 1000 / 1100 / 1000 | ||
| Boordiameter | Ø 55 - 115 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 166 x 18 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-waarde | 40 |
Downlight LED 18w Ø220 ALDEBARAN CCT dimbaar inbouw of opbouw
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 18W | 230V | 100° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 1450 / 1600 / 1500 | ||
| Diameter gat | Ø 52 - 161 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 220 x 18 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 40 |
- Dimbaar: Ja fase-uitschakeling
Lamp ES111 GU10 led 12w 3000k
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 12W | 1200 | 230 V | 38° | Geen |
Gloeilamp G9 led 3w 3000k Dimbaar
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 3W | 300 | 230 V | 300° | Ja |
Lamp G9 led 3w 4000k Dimbaar
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 3W | 330 | 230 V | 300° | Ja |
Rechthoekige LED Spotlight STELLA Kantelbaar met 30W 3000K Voeding
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 30W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 3200 | ||
| Boren | 218 x 125 mm |
| Afmetingen (L x B x H) | 235 x 145 x 95 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 40/20 |
FUJI LED vloerinbouw GU10 & GU5.3 draaibare montage Roestvrij staal 316L
Lamp niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 142 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 150 x 198 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-waarde | 67 |
Fitting: GU10 of GU5.3 (lamp niet inbegrepen)
FUJI vloerinbouw GU10 & GU5.3 LED houder Roestvrij staal 316L
Lamp niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 103 mm |
| Afmetingen ((L x B x H)) | (B x D x H) : 110 x 110 x 153 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 67 |
Fitting: GU10 of GU5.3 (lamp niet inbegrepen)
PITON LED Vloerinbouwspot E27 304 roestvrij staal IP44
Lamp niet inbegrepen.
| Gatmaat | 230 x 94 x 83 mm |
| Afmetingen (L x B x H) | 233 x 110 x 84 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-beschermingsgraad | 44 |
PITON LED Vloerinbouwspot E27 304 roestvrij staal IP44
Lamp niet inbegrepen.
| Gatmaat | 229 x 94 x 84 mm |
| Afmetingen (L x B x H) | 233 x 110 x 86 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-beschermingsgraad | 44 |
Lamp ES111 GU10 led 13w 3000k
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 13W | 1300 | 230 V | 38° | Geen |
LED-spot CARAT II Verstelbaar 10W 4000K Dimbaar Ø112
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 10W | 230V | 38° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 900 | ||
| Boordiameter | Ø 90 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 112 x 23,5 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-normering | 20 |
LED-spot CARAT II Verstelbaar 10W 3000K Dimbaar Ø112
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 10W | 230V | 38° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 800 | ||
| Boordiameter | Ø 90 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 112 x 23,5 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-normering | 20 |
CASA 11W Ø215mm 4000K IP65 LED Plafondlamp
![]()
| Vermogen | Temperatuur | Lumen |
| 11W | 4000K | 1210 |
| Angle | Spanning | IP bescherming |
| 120° | 230V | 65 |
| Detector | Afmetingen: | |
| Geen | Ø x H (mm): Ø 215 x 80 | |
CASA 11W LED plafondlamp Ø215mm 4000K IP65 RF sensor
![]()
| Vermogen | Temperatuur | Lumen |
| 11W | 4000K | 1200 |
| Angle | Spanning | IP bescherming |
| 120° | 230V | 65 |
| Detector | Afmetingen: | |
| Ja RF | Ø x H (mm): Ø 215 x 80 | |
RONDO LED plafondlamp Ø300 mm E27 met IP65 IR detector
De armatuur wordt verkocht zonder gloeilamp.
| Lampvoet | Spanning | IP-bescherming |
| E27 | 230V | 65 |
| Detector | Afmetingen: | |
| Ja IR | Ø x H (mm): Ø 300 x 100 | |
T5 LED licht LINE-HOME 877mm 14W 3000K
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | IP |
| 14W | 1400 | 230V | 150° | 20 |
SPARK II Verstelbare LED-spot 5W 3000K IRC90 IP 40/20
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 30° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 450 | ||
| Diameter gat | Ø 55 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 68 x 55 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 40/20 |
LED-spot SPARK II richtbaar 5W 4000K IRC90 IP 40/20
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 30° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 475 | ||
| Diameter gat | Ø 55 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 68 x 55 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 40/20 |
SPARK II Verstelbare LED-spot 7W 3000K IRC90 IP 40/20
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 7W | 230V | 30° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 665 | ||
| Diameter gat | Ø 70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 85 x 70 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 40/20 |
SPARK II Verstelbare LED-spot 7W 4000K IRC90 IP 40/20
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 7W | 230V | 30° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 700 | ||
| Boordiameter | Ø 70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 85 x 70 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 40/20 |
SPARK II Verstelbare LED-spot 12W 3000K IRC90 IP 40/20
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 12W | 230V | 30° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 1140 | ||
| Boordiameter | Ø 90 - 100 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 135 x 115 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 40/20 |
SPARK II Verstelbare LED-spot 12W 4000K IRC90 IP 40/20
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 12W | 230V | 30° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 1200 | ||
| Boordiameter | Ø 90 - 100 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 135 x 115 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 40/20 |
LED-spot CARAT II SMD Dimbaar 5W 3000K pak van 3
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 38° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 405 | ||
| Diameter gat | Ø 71 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 x 23,5 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
LED-spot CARAT II SMD Dimbaar 5W 4000K pak van 3
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 38° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 405 | ||
| Diameter gat | Ø 71 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 x 23,5 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
LED-spot ASTRA IP65 behuizing & snelkoppeling - 5W - 340LM - 3000K
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 100° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 340 | ||
| Diameter gat | Ø 70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø87 x 72 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 65/20 |
LED-spot ASTRA IP65 behuizing & snelkoppeling - 5W - 340LM - 4000K
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 100° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 360 | ||
| Boordiameter | Ø 70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø87 x 72 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 65/20 |
ES111 Ronde Verstelbare Plafondbeugel Wit Ø170 mm
Lamp en lamphouder niet inbegrepen.
| Diameter gat | Ø 160 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 170 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 20 |
Automatische opbouwkit voor Led Paneel 600 x 1200 mm
| Externe afwerking |
Afmetingen (L x B x H) |
| Wit | 1186 x 586 x 43 mm |
Wit Verlicht Led Paneel 1195x295 36W 4000K PACK x 2
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 36W | 3960 | 230 V | 120° | Geen |
Alle plafondlampen worden geleverd met voeding en veiligheidskabel.
Downlight LED PC SLIMY VIERKANT 147x147mm 10W 4000K
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 10W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 750 | ||
| Diameter gat | 127 x 127 mm |
| Afmetingen (L x B x H) | 147 x 147 x 26 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-classificatie | 44/20 |
LED Track Spot COOL White 35W 4000K 3850 LM IRC90 track 3 lampen
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 35W | 230V | 24° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 3850 | ||
| Afmetingen (Ø x H) | Ø 85 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-normering | 20 |
LED Track Spot COOL Black 25W 4000K 2500 LM IRC90 track 3 lampen
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 25W | 230V | 24° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 2500 | ||
| Afmetingen (Ø x H) | Ø 75 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 20 |