Filter op
Beschikbaarheid
Prijs
Vorm
Temperatuur in K of Kleur
Vermogen in Watt
Dimbaar
Garantie
Type lamp / houder / product
Buitenafwerking
IP-bescherming
Afmetingen
Detector
Diameter of boorgat
Nieuwe producten
Nieuwe producten
Lijst van producten per merk Miidex Lighting
Miidex Lighting
Er zijn 54 producten.
Actieve filters
100233
Ronde LED plafondlamp Ø280 18W 4000K & Sensor met vroegtijdige waarschuwing - 5 JAAR IP54 GARANTIE
€ 99,30
-20% Uit
€ 79,44
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | IP |
| 18W | 1800 | 230V | 120° | 54 |
100353
LED-spot CARAT II SMD Dimbaar 5W 4000K pak van 3
€ 24,20
-20% Uit
€ 19,36
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 38° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 405 | ||
| Diameter gat | Ø 71 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 x 23,5 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
100006
Wit Led paneel 595x595 36W 4000K 3600lm IP65 Prismatic 5 JAAR GARANTIE
€ 153,70
-20% Uit
€ 122,96
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 36W | 4000 | 230 V | 120° | Geen |
Alle plafondlampen worden geleverd met voeding en veiligheidskabel.
100448
Led Paneel Wit CEE 595x595 30W 4000K DALI/PUSH 5 JAAR GARANTIE
€ 160,00
-20% Uit
€ 128,00
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 30W | 4200 | 230 V | 80° | Ja (DALI/PUSH) |
Alle plafondlampen worden geleverd met voeding en veiligheidskabel.
100757
Wit verlicht Led paneel 295 x 1195 mm 25W 4000K - 5 jaar garantie
€ 53,80
-20% Uit
€ 43,04
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 25W | 3500 | 230 V | 120° | Geen |
Alle plafondlampen worden geleverd met voeding en veiligheidskabel.
100032
Downlight LED SLIMY II Ø90 3W 4000K 5 JAAR GARANTIE
€ 13,70
-20% Uit
€ 10,96
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 3W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 230 | ||
| Boordiameter | Ø75 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø90x24 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 40/20 |
100079
Downlight LED SLIMY II Ø120 6W 4000K 5 JAAR GARANTIE
€ 15,70
-20% Uit
€ 12,56
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 6W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 480 | ||
| Boordiameter | Ø107 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø120x22 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 40/20 |
100227
LED Track Spot COOL White 35W 4000K 3850 LM IRC90 track 3 lampen
€ 89,20
-20% Uit
€ 71,36
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 35W | 230V | 24° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 3850 | ||
| Afmetingen (Ø x H) | Ø 85 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-normering | 20 |
100626
RONDO LED plafondlamp Ø300 mm 20w 4000K RF sensor 5 jaar garantie
€ 62,80
-20% Uit
€ 50,24
![]()
| Vermogen | Temperatuur | Lumen |
| 20W | 4000K | 2500 |
| Angle | Spanning | IP bescherming |
| 120° | 230V | 65 |
| Detector | Afmetingen: | |
| Ja RF | Ø x H (mm): Ø 300 x 95 | |