Filter op
Beschikbaarheid
Prijs
Vorm
Merk
Temperatuur in K of Kleur
Vermogen in Watt
Dimbaar
Garantie
Type lamp / houder / product
Buitenafwerking
Diameter of boorgat
Nieuwe producten
Nieuwe producten
LED binnenverlichting
Transformeer uw huis met onze LED-verlichtingsreeks
Wij bieden een ruime keuze aan LED binnenverlichtingsoplossingen die prestaties, design en energiebesparing combineren. Ontdek hoe onze producten uw woonruimtes kunnen verlichten en tegelijkertijd uw ecologische voetafdruk verkleinen.
Subcategorieën
Er zijn 6 producten.
20W Slanke Nikkel Circulaire LED Plafondlamp Cct
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | IP |
| 20W | 2000 | 230V | 120° | 20 |
Vierkante Led Plafondlamp Slim Serie Nikkel 20W Cct
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | IP |
| 20W | 2000 | 230V | 120° | 20 |
Downlight LED MIRA CCT dimbaar Wit rond Lage Luminantie Ø175mm 20W 5 JAAR GARANTIE
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 20W | 230V | 100° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000 / 4000 / 6000K | 1700 / 1800 / 1690 | ||
| Diameter gat | Ø 150 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 175 x 110 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 44/20 |
Optionele aluminium reflector voor Downlight
Extra plat 20W Nikkel Rond LED Paneel CCT Ø 220 mm
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 20W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 2000 | ||
| Boordiameter | Ø 205 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø220 x 20 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
Extra plat rond LED paneel 25W Nikkel CCT Ø 295 mm
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 25W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6500K | 2500 | ||
| Boordiameter | Ø 228 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø295 x 20 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
20W Pro Series Rond Led Paneel Cct Ø 220 mm
![]()
CCT door kleurtemperatuurselectie
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 20W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 3000K / 4000K / 6000K | 2000 | ||
| Boordiameter | Ø 205 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø220 x 10 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |