Filter op
Beschikbaarheid
Prijs
Vorm
Merk
Basis
Temperatuur in K of Kleur
Vermogen in Watt
Dimbaar
Type lamp / houder / product
Buitenafwerking
IP-bescherming
Kleur
Nieuwe producten
Nieuwe producten
€ 43,80
-20%
€ 35,04
Home
Subcategorieën
Er zijn 8 producten.
Actieve filters
100161
LED-spot CARAT II Verstelbaar 5W 3000K Dimbaar Ø90
€ 8,70
-20% Uit
€ 6,96
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 38° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 405 | ||
| Diameter gat | Ø 71 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 x 23,5 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-normering | 20 |
47131003
Mason wandlamp Zwart 5W 3000K
€ 59,90
-20% Uit
€ 47,92
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 400 | 230 V | 120° | Geen |
Mason is een kleine, praktische leeslamp die aan de muur bevestigd kan worden. Met zijn eenvoudige, lichtgewicht ontwerp is de wandlamp geschikt voor het verlichten van vele ruimtes in huis. Het verlichtingsoppervlak heeft een goede stralingshoek en straalt een aangenaam, efficiënt licht uit dat, met de aan/uit-functie die in de muurbeugel is geïntegreerd, de hoge functionele waarde compleet maakt.
76623
Lamp led E14 R50 spot led 5w 3000k
€ 4,90
-20% Uit
€ 3,92
![]()
| Vermogen | Lumen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 400 | 230V | 120° | Geen |
677923
ETNA LED Vloerinbouwspot Rond 5W 3000K Roestvrij staal 316 L IP67
€ 103,30
-20% Uit
€ 82,64
![]()
| Vermogen | Temperatuur | Lumen |
| 5W | 3000K | 360 |
| Angle | Spanning | IP bescherming |
| 45° | 230V | 67 |
| Diameter gaten | Afmetingen: | |
| Ø 102 mm | (Ø x H): 110 x 87 mm | |
100397
SPARK II Verstelbare LED-spot 5W 3000K IRC90 IP 40/20
€ 15,70
-20% Uit
€ 12,56
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 30° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 450 | ||
| Diameter gat | Ø 55 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 68 x 55 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 40/20 |
100398
LED-spot SPARK II richtbaar 5W 4000K IRC90 IP 40/20
€ 15,70
-20% Uit
€ 12,56
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 30° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 475 | ||
| Diameter gat | Ø 55 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 68 x 55 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 40/20 |
100352
LED-spot CARAT II SMD Dimbaar 5W 3000K pak van 3
€ 24,20
-20% Uit
€ 19,36
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 38° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 405 | ||
| Diameter gat | Ø 71 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø 90 x 23,5 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 20 |
100011
LED-spot ASTRA IP65 behuizing & snelkoppeling - 5W - 340LM - 3000K
€ 16,30
-20% Uit
€ 13,04
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 5W | 230V | 100° | Geen |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 3000K | 340 | ||
| Diameter gat | Ø 70 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø87 x 72 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 65/20 |