Filter op
Beschikbaarheid
Prijs
Vorm
Merk
Temperatuur in K of Kleur
Vermogen in Watt
Dimbaar
Garantie
Type lamp / houder / product
Buitenafwerking
Diameter of boorgat
Nieuwe producten
Nieuwe producten
Productleveringen
Dagelijkse productleveringen – discount-led
Beste klanten,
Wij willen u erop wijzen dat bepaalde producten op onze website Discount-led momenteel inbeperkte hoeveelheden beschikbaar zijnof zelfs tijdelijk niet op voorraad zijn, voornamelijk vanwege de grote vraag naarvoorbestellingen.
Waarom is onze voorraad bewust beperkt?
We houden onzevoorraad bewust beperkt omhet volgende te garanderen:
-
✅Optimale garantie: producten zijn altijd recent en in perfecte staat
-
-Productontwikkeling: ons LED-assortiment evolueert snel, zodat wij u de nieuwste producten kunnen aanbieden
-
- Zeer snelle herbevoorrading:
-
⚡24 uur voorMiidex-producten
-
- 5 tot 7 dagen voor de meeste andere leveranciers in Europa
-
Wij danken u voor uw begrip en vertrouwen.
Het team Discount-led ?
Er zijn 3 producten.
SPECTRA LED Spotlight CCT BBC 4-6W 3000/4000/5000/6500K Dimbaar - 5 jaar garantie
![]()
| Vermogen | Spanning | Hoek | Dimbaar |
| 4-6W | 230V | 60° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 2700 / 3000 / 4000 / 5000 / 6500K | van 335 tot 570 | ||
| Diameter gat | Ø 68 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø86 x 35 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 65/20 |
Op voorraad - Vanaf 29/05/2026
Downlight LED SLIMY II Ø225 mm 18W 4000K 5 JAAR GARANTIE
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 18W | 230V | 120° | Geen |
| Temperatuur | Lumen | ||
| 4000K | 1650 | ||
| Boordiameter | Ø205 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø225 x 24 mm |
| Verstelbaar | Geen |
| IP-bescherming | 40/20 |
LED-spot ÉCLAT II CCT BBC 6W 2700/3000/4000K Dimbaar Verstelbaar 20° 5 JAAR GARANTIE
![]()
| Vermogen | Spanning | Angle | Dimbaar |
| 6W | 230V | 60° | Ja |
| Selecteerbare temperatuur | Lumen | ||
| 2700 / 3000 / 4000K | 505 / 515 / 525 | ||
| Diameter gat | Ø 68 mm |
| Afmetingen (ØxH) | Ø82 x 33 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| IP-bescherming | 65/20 |